VI Türi-Tori kiirlaskumine oli meeldejääv!

Alustuseks tänan kõiki, kes sel aastal Matkapesaga osalemas olid, teiega oli meeldiv ühiselt seda 78 kilomeetri pikkust katsumust läbida.

Tänavune Türi-Tori kiirlaskumine oli eriliselt meedejääv, seda just tänu meeldivale seltskonnale, kes mööda Pärnu jõge Türilt Torile sõudsid. Matkapesal oli osalemas 6 kanuud,  kes kõik ka edukalt finišisse jõudsid, kes varem, kes natukene hiljem ja kes natukene veelgi hiljem. Veeolud ning ka ilm oli sarnane eelmise aastaga. Kahel viimasel aastal on päikesepaisteline ilm muutnud teekonna natukenegi lihtsamaks, sest olgem ausad…78 kilomeetri pikkusel kiirlaskumisel on kõiki kilomeetreid väga raske nautida, kui juures on lisaks väikene võistlusmoment.

Tänavu võtsin videosse mõned huvitavamad kohad ning peagi loodan valmis saada ka ülevaatliku video antud kiirlaskumisest.  Praegu aga avaldan klipi Jändja paisu läbimisest.

Lõppu ka üks olukord, mis minu paatkonda teekonnal tabas. Nimelt heas tujus osalejad tihti lehvitavad ja tervitavad jõekaldal olevaid inimesi. Kõrgel nõval asunud maja juures istus vanaproua umbes puusakõrgusel puuriidal, kellele otsustasin lehvitada. Viisakas vanaproua hakkas samuti vastu lehvitama, kuid kaotas tasakaalu, mille tagajärjel lendas vanaproua jalutuskepp õhku ning vanaproua, jalad taevapoole, vajus puuriida vahele pikali. Kuna peanuppu kohe näha ei olnud otsustasin kanuu kaldasse jätta ja joosta vanaprouale juurde, et veendua, et kõik on hästi visit their website. Paarsada meetrit jooksu ning jõudsingi vanaproua juurde, kel oligi püsti saamisega probleeme. Seega, isegi võistlusmomendis ära unusta inimlikkust! 🙂

Kevad on käes, tulge jõele loodust nautima! 

www.matkapesa.ee

tel: 58145848

 

Postitused0 comments

  • Tulevased Seiklused:

  • Matkapoiss Juss soovitab:

Descargar musica