Matkamess’19

Matkamess 2019 meelitab seiklema

Laupäeval, 6. aprillil kl 10-18 toimub järjekorras neljas Matkamess. Muidugi leiad messilt matkakorraldajad, matkavarustuse ja rõivastega kauplejad. Seekordne Matkamess kutsub seiklema – kohal on hulk seikluste korraldajaid, põnevate ja uudsete elamuste loojaid, kelle pakutavat saab ise kohapeal lähemalt uurida, proovida või katsuda. Sissepääs messile on tasuta ning tegevust jagub igas vanuses külastajatele.

Esmakordselt toimub Matkatäika. Kui sul on heas korras ent üleliigseks muutunud matkavarustust ja -rõivaid, anna need Matkatäikale müüki.Nii annad  oma varustusele uue elu, ja need leiavad uuesti kasutust, pealegiteenidkaveidi müügitulu. Matkatäikat korraldab MATKaSPORT, kes hoolitseb kogu kohapealse müügikorralduse eest. Loe täpsemalt, kuidas osaleda Matkatäikal.

Lavaprogramm toob külastajateni inspireerivad lood ja näpunäitedkogu maailmast, alates Lõuna-Eesti minimatkadest ja Lätimaast kuni “Estonia” mäetipu vallutamise, vabatahtliku rännakuteni Indias, Austraalias ja Kolumbias. Samuti näevad messikülastajad eksklusiivset videontervjuud Maiu Lünekundiga, kes just 6. aprillil stardib Fjällraven Polar 2019 seiklusele. Maailmarändurite Klubis kuuled nii matkade planeerimise nõuandeid, sissevaadet geneetika ja mäehaiguse seostesse kui ka näiteks alternatiivseid rännulugusid rattamatkast ümber maailma. Tutvu programmiga!

Tegevust leiab ka Lauluväljaku ümber. Nagu varasemaltki, väljuvad ka sel aastal giidide juhendamisel ringkäigud huvipakkuvatesse kohtadesse. Retki juhendavad sel aastal Peeter Pihlak ja Marko Vainu. Täpsem info Matkamessi kodulehelt ja Facebookist.

Matkamess on mõeldud kogu perele – kohapeal saab Baasjaama VR-keskuses rännata virtuaalreaalsuses, sõita fat-ratastega, ronida, mängida discgolfi ning avastada lauluväljakut orienteerumisradadel. Avatud on lasteala ning Matkamessile kohaselt saab nautida maitseelamusi mõnusast matkasupist tervislike vahepalade ja aasia maitseteni välja. Vaata, mida sa Matkamessil proovida saad!

Rohkem infot: matkamess.ee 

https://www.facebook.com/events/2192404007665891/

Descargar musica